Firma Usługowo-Handlowa DARJAN istnieje już od 1997 roku. Nasze długoletnie doświadczenie wykorzystujemy na co dzień prowadząc serwis i sprzedaż urządzeń kopiujących.

Dzięki dużej praktyce w branży, fachowości obsługi i znajomości rynku jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów, gwarantując natychmiastową reakcję serwisu oraz wysoką jakość wykonywanych usług, przy konkurencyjnych cenach.

Naszymi klientami są urzędy, szkoły, banki, przedsiębiorstwa, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie zapewniając kompleksową obsługę serwisu i wszelkie doradztwo techniczne i handlowe.

Jako autoryzowani partnerzy firmy DANKA / RICOH Company/ i RISO oferujemy szeroką gamę systemów kopiujących . Proponowany przez nas sprzęt przeznaczony jest do pracy w każdej wielkości biurach, sekretariatach i bankach.

Oferujemy urządzenia nowe, używane – o minimalnym przebiegu oraz poleasingowe.

Wiedząc, że użytkownikom najbardziej zależy na sprzęcie szybkim, niezawodnym, wszechstronnym i tanim w eksploatacji, oferujemy urządzenia, które w pełni spełnią dotychczasowe oczekiwania, gdyż zaprojektowane zostały z myślą o firmach, gdzie praca kopiarek jest konieczna, a zwiększenie ich wydajności oznacza oszczędności.

Staramy się poszerzać naszą ofertę dla małych i średnich firm o technologicznie najnowsze urządzenia,które dopasowują się odpowiednio do potrzeb klientów, gwarantując ciągłość pracy i wysoką jakość kopii.

Zapewniamy na proponowany sprzęt gwarancję, obsługę techniczną, dostawę wybranych modeli i zaopatrzenie  w materiały eksploatacyjne .

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom wielu firm proponujemy dzierżawę urządzeń na bardzo korzystnych warunkach.

Zaufanie i dobra relacja z rzeszą naszych klientów jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej działalności.